| |


בס"ד, יום שני י"ג באדר א' תשע"ט  18.2.2019
דף הבית מידע למשפחת הנפטר  דינים ומנהגים  הנצחה וזיכרון  בתי עלמין  אודות חברה קדישא ת"א - יפו 
קצת היסטוריה...
אודות חברה קדישא ת"א - יפו
קמחא דפסחא
מועד לכל חי - ביטאון הח"ק
ישובים שבתחום טיפול חברה קדישא
חברי הנהלה ובעלי תפקידים
שירותי החברה קדישא
מוקדי שירות
פניות ציבור
מכרזים
בית העלמין הדרום (חולון - בת ים)
בית העלמין טרומפלדור
בית העלמין העתיק ביפו
בית העלמין ירקון
בית העלמין נחלת יצחק
בית העלמין קרית שאול
חיפוש נפטרים
מועדי הלוויות
יושבים שבעה - ניחום אבלים
נפטרים שמועד אזכרתם חל היום
אישים
עולמות שחרבו - קהילות בשואה
גדולי ישראל
חללי צה"ל והמחתרות
נפגעי פעולות איבה
תפילות (לפי עדות)
תפילות בבית העלמין לפי שם הנפטר
תהילים ומשניות לפי שם הנפטר
הלכות ומנהגי אבלות
חישוב תאריכי אבלות
שאלות ותשובות (שאל את הרב)
מוקדי שירות
הליך סידור הלוויה והקבורה
רכישת מקומות
יצירת מודעת אבל / אזכרה
הקמת מצבה
פסוקים למצבה
סוגי קבורה
אינדקס נותני שירות
מועדי הלוויות

הלוויית לוי יחיאל ע"ה
הלוויית כרמלי ברוך ע"ה
הלוויית פנטול דארק שמעון ע"ה
הלוויית לסקי אברהם ע"ה
הלוויית רוזנפלד חיים ע"ה
הלוויית גני משה ע"ה
הלוויית בידרמן מינדלה ע"ה
הלוויית צימרמן רות ע"ה
הלוויית מולדבסקי סרפימה ע"ה
הלוויית ולרשטיין שרה ע"ה
הלוויית אליאב שלמה ע"ה
הלוויית גרצמן סופיה ע"ה
הלוויית איילרוב מירה ע"ה
הלוויית שבח שושנה ע"ה
הלוויית הלוי אהרון רוני ע"ה
הלוויית אברמנטו תמר ע"ה
הלוויית כהן מרסלה ע"ה
הלוויית רסיאר דינה ע"ה
הלוויית שלמייב תמתי ע"ה
הלוויית טריקי רחל ע"ה
הלוויית ארגיאן בועז ע"ה
הלוויית שמעוני בת שבע ע"ה
הלוויית סיקירבי ולדימיר ע"ה
הלוויית אבידור שלמה ע"ה
הלוויית והבה אטי ע"ה
הלוויית כהן בשן ציונה ע"ה
הלוויית טננבוים שרה ע"ה
הלוויית וילנסקי ציפורה ע"ה
הלוויית הורן בילא ע"ה
הלוויית זוסמן פאניה ע"ה
הלוויית לאופר אברהם ע"ה
הלוויית לוי מוריס ע"ה
הלוויית גולדשטיין מטל ע"ה
הלוויית עפרי עדה ע"ה
הלוויית סנדרוביץ יעקב נתן ע"ה
לרשימה המלאה
דף הבית > הנצחה וזכרון > מועדי הלוויות
מעודכן לשעה:15:26
מועדי הלוויות יום שני י"ג באדר א' תשע"ט, 18/02/2019
שעת הלוויהשם הנפטרשם האבבית העלמיןמקום מפגשמפהניחום אבלים
13:30 (התקיימה) לוי יחיאל שמואל ירקון חסד
14:00 (התקיימה) כרמלי ברוך משה ירקון חסד
13:00 (התקיימה) פנטול דארק שמעון סידני ירקון חסד
15:00 (התקיימה) לסקי אברהם מרדכי מאיר ירקון גאולה
15:00 (התקיימה) רוזנפלד חיים צבי ירקון חסד
12:00 (התקיימה) בידרמן מינדלה איזיק הדרום (חולון בת ים) משרדים
15:00 (התקיימה) צימרמן רות במינין הדרום (חולון בת ים) משרדים
16:00 מולדבסקי סרפימה מילה הדרום (חולון בת ים) משרדים
14:30 (התקיימה) ולרשטיין שרה סנדר ירקון גאולה
14:00 (התקיימה) אליאב שלמה בנימין ירקון גאולה
15:30 גרצמן סופיה יפים-חיים ירקון משרדים
14:15 (התקיימה) איילרוב מירה אברהם ירקון גאולה
15:30 שבח שושנה ניסים ירקון חסד
16:00 הלוי אהרון רוני משה קרית שאול משרדים
15:01 (התקיימה) אברמנטו תמר שלמה הדרום (חולון בת ים) משרדים
16:30 כהן מרסלה יהודה ירקון חסד
16:01 רסיאר דינה שבתאי הדרום (חולון בת ים) משרדים
13:00 (התקיימה) שלמייב תמתי עסו ירקון גאולה
13:00 (התקיימה) טריקי רחל יהודה הדרום (חולון בת ים) משרדים
16:00 ארגיאן בועז מיכאל ירקון גאולה
16:00 שמעוני בת שבע יוסף ירקון חסד
17:00 והבה אטי משה ירקון חסד
17:00 כהן בשן ציונה אפרים הדרום (חולון בת ים) משרדים
13:30 (התקיימה) טננבוים שרה לוי ירקון גאולה
18:00 וילנסקי ציפורה אליעזר ירקון גאולה
14:00 (התקיימה) הורן בילא משה הדרום (חולון בת ים) משרדים
16:30 לאופר אברהם בן ציון קרית שאול משרדים
19:00 לוי מוריס יצחק ירקון חסד
16:15 גולדשטיין מטל יעקב ירקון גאולה

מועדי הלוויות יום שלישי י"ד באדר א' תשע"ט, 19/02/2019
שעת הלוויהשם הנפטרשם האבבית העלמיןמקום מפגשמפהניחום אבלים
14:00 גני משה שבתאי הדרום (חולון בת ים) משרדים
11:00 סיקירבי ולדימיר תאודור ירקון חסד
11:30 אבידור שלמה יחזקאל ירקון חסד
12:00 זוסמן פאניה יעקב ירקון גאולה
12:30 עפרי עדה אליהו ירקון גאולה
13:00 סנדרוביץ יעקב נתן יוסף ירקון חסד